www.obchod-oliver.cz

SLUŽBY&VÝHODY

Káva, koření, ořechy, čaj - nakupovat v eshopu Obchod Oliver se vyplatí z mnoha důvodů. Rádi bychom Vám zde postupně představili všechny výhody nákupu u nás a také služby, které Vám, našim zákazníkům, nabízíme.

1) Rozvoz zboží zdarma na Pardubicku

Při objednávce nad 300,- Kč Vám zcela zdarma dovezeme objednané zboží až domů. Nezáleží na tom, jestli je v objednávce káva, koření, čaj nebo suché plody. Tato nabídka platí na Pardubicku (do 20 km od sídla firmy dle aplikace Google maps).

2) Na větším balení ušetříte

Čím větší balení kávy, koření nebo ořechů nakoupíte, tím lepší cena na Vás čeká. To platí u každého výrobku na váhu bez výjimky. Přejete si individuální balení, které není standardně u konkrétního výrobku nabízeno? Pro nás žádný problém. Napište nám o jakou hmotnost máte zájem a nejdéle do 24 hodin Vám pošleme skvělou cenovou nabídku ušitou na míru Vašim potřebám

3) Garance doby použitelnosti

U všech jednodruhových koření, kořenících směsí, bylinek i sušených hub Vám garantujeme dobu použitelnosti minimálně 6 měsíců od data zakoupení vybraného koření (tato garance se nevztahuje na koření ve slevě nebo cenově zvýhodněné nabídce či akci).

4) Odborné poradenství

Ať už potřebujete poradit s výběrem kávy k Vám domů, do firmy nebo jednorázovou akci, nebo s výběrem koření pro konkrétní typ kuchyně či jídla, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Před jakoukoli objednávkou Vám poskytneme detailní informace o našich produktech a jejich použití a na Vás bude už jenom rozhodnutí, zda konkrétní produkt splňuje Vaše představy a očekávání.

5) Gastro zážitky

Víme, že milujete delikatesy stejně jako my. A kdo by nechtěl zažít něco výjimečného a neopakovatelného z oblasti delikates. Proto Vám v rámci dlouhodobé spolupráce s naším partnerem nabízíme rozličné množství GASTRO ZÁŽITKŮ, které Vás pobaví a obohatí. Po absolvování Vámi vybraného zážitku nám můžete poslat recenzi, kterou uveřejníme v sekci Novinky na našem eshopu a sociálních sítích.

 

 

Dárková balení

Připravujeme...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.