OBCHOD OLIVER - káva, koření, bylinky, ořechy, suché plody, semena, sušené ovoce, sušené houby, čaj, zavařeniny, džemy, sirupy - svět mnoha úchvatných chutí a vůní

Internetový OBCHOD OLIVER je synonymem pro slovo delikatesy.

Káva je vždy prvotřídní a pokaždé čerstvě pražená, rozpustná pak špičkově vyrobená. U nás je doma káva zrnková, káva mletá i káva instantní vyrobená z Arabicy.

A to není zdaleka vše - nabízíme špičkové jednodruhové koření, směsi koření, bylinky a sušené houby. Nabídka obsahuje více než 330 druhů ze všech světadílů.

Další významnou kategorií jsou výběrové ořechy, suché plody a semena. Ať už ve formě přírodní, pražené nebo dražované kvalitní čokoládou či jogurtovou polevou.

Velkou kategorií našeho sortimentu je sušené ovoce, včetně dnes stále oblíbenějšího lyofilizovaného ovoce a produktů řady VITACUP.

V neposlední řadě si u nás vyberete špičkové černé, bílé, zelené, ovocné i bylinkové čaje od předního českého výrobce Valdemara Grešíka. Produkty této značky (koření, káva, sušené ovoce,...apod.) průběžně rozšiřují náš sortiment.

Sladkým pokušením, kterému nikdo neodolá, jsou v našem sortimentu zavařeniny, džemy, povidla, kompoty a sirupy od rodinné české firmy Baňovský mlýn.

Sídlem jsou pro nás Pardubice. Zásilky ale rozesíláme do všech koutů republiky - můžete si zvolit ze čtyř možností dopravy přesně takovou, která vám vyhovuje nejvíc.

Vítejte ve světě jedinečných gurmánských zážitků, ve světě mnoha úchvatných chutí a vůní, ve světě kde je na prvním místě kvalita - a to u všech nabízených produktů bez rozdílu - káva, koření a bylinky, ořechy, suché plody a semena, marmeláda, povidla, džem nebo sirupy, sušené ovoce, lyofilizované ovoce, čaj ovocný, černý, bílý, bylinkový i zelený čaj.

Přejeme Vám příjemný a pohodlný nákup.

 

AKTUÁLNĚ Z OBCHODU OLIVER

Nejlepší dárky od Zážitky.cz

 

 

Anýz celý   Fenykl celý   Yzop

                   Ekvádor Galapagos Ultramares

 


Partneři eshopu Obchod Oliver - káva,koření, ořechy a suché plody, marmeláda, džem, sirupy, čaj:

Basketbalový klub BK JIP Pardubice

Regionální prodejna potravin Pardubanda

Pekárna U Pardubáka

Tvorba webových stránek, eshopů a aplikací Proxima Design

Katalog firem Autopes

 

Kávu vyrábí:

Balirny Praha Holešovice s. r. o.
Holešovický nábřeží 1366
170 04 PRAHA 7
Česká Republika
IČO: 25767216, DIČ: CZ 25767216

Koření vyrábí:

GASTRO - KOŘENÍ s.r.o.
Obránců Míru 351
503 02 Předměřice nad Labem

Zavařeniny&džemy vyrábí:

Baňovský mlýn s.r.o.
Nalžovické Podhájí 26
Sedlčany
IČ: 04116631, DIČ: CZ04116631

Ořechy&semena&sušené ovoce vyrábí:

NanoCenter s.r.o.
Hrnčířská 156
252 42 Jesenice – Zdiměřice
IČ: 01431595 DIČ: CZ01431595
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

 

TOPlist

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.