Partneři našeho obchodu

BK JIP PARDUBICE

BK JIP PARDUBICE-partner eshopu tandori.cz-káva a koření

Značka BK JIP Pardubice je v českém měřítku značkou té nejvyšší kvality. Do A-týmu se úspěšně zapojuje celá řada nadějných odchovanců. Díky projektu Golden Talents - výběrové tréninkové skupiny, v níž se sdružují nejtalentovanější hráči celého klubu od 16 do 20 let a s nimiž intenzivně pracují nejen basketbaloví trenéři A-týmu i mládežnických družstev, ale i kondiční trenér nebo fyzioterapeut.

Klub BK JIP Pardubice se soustředí i na celou řadu dalších vlastních projektů, které naplňují motto "Žijeme tu s vámi..." Ty jsou zaměřeny na děti předškolního i školního věku, ale souvisejí i se společenskou odpovědností, k níž se basketbalový klub hlásí.

web: www.bkpardubice.cz

 

PARDUBANDA

Prodejna regionálních potravin se sídlem v Machoňově pasáži na třídě Míru v Pardubicích. Najdete zde produkty od více než 15 regionálních dodavatelů a výrobců. K prodejně náleží také multifunkční prostor pro pořádání tiskových konferencí, výstav, autorských čtení,...apod.

web: www.pardubanda.cz

 

PEKÁRNA U PARDUBÁKA

Pekárna U Pardubáka sídlící v ulici K Višňovce v Pardubicích nabízí každý všední den čerstvé a kvalitní pečivo bez jakýchkoli chemických přídatných látek, čerstvé koření a zrnkovou kávu, marmelády a džemy z českého ovoce, ořechy, semena a sušené ovoce a vabrané čaje

web: www.pekarnaupardubaka.cz


KATALOG FIREM AUTOPES

web: www.katalog.autopes.cz

 

PROXIMA DESIGN

Tvorba internetových stránek a obchodů, hotelových systémů, on-line formulářů a informačních systémů na míru.

web: www.proxima-design.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.